O nas

Marka Dekoluce współpracuje z kilkudziesięcioma producentami oświetlenia z całego świata.
Są w tym gronie nie tylko wielkie firmy oświetleniowe, ale i małe rodzinne manufaktury.

1

O nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której celem jest osiągnięcie maksymalnej wszechstronności. Świadomość, że światło w domu to określona, praktyczna funkcja do spełnienia motywuje nas do tworzenia oferty składającej się wyłącznie z wyjątkowych i niepowtarzalnych opraw. Wybieramy tylko te modele oświetlenia, które w 100% spełniają nasze oczekiwania pod względem designu, jakości wykonania i funkcjonalności.

Anna Kamieńska pisała, że po światło trzeba wchodzić w głęboką ciemność. Jednak naszym zdaniem wystarczy zakup lamp DekoLuce ;)

2

Nasza historia

W DekoLuce nie ma przypadkowych produktów - każda z lamp została precyzyjnie wyselekcjonowana zdobywając aprobatę szerokiego grona ekspertów. Nasza oferta nieustannie się rozwija. Odwiedzamy dziesiątki imprez targowych i producentów w różnych zakątkach świata w poszukiwaniu nowych, niepowtarzalnych opraw.

3

Dlaczego my?

Światowy design - inspiracje czerpiemy z kultury europejskiej i orientalnej, wykorzystujemy motywy klasyczne i te bardziej nowoczesne.
Bogate portfolio - W naszej ofercie można znaleźć oświetlenie wykonane z bardzo różnych materiałów w tym: tkanin, szkła, drewna, metalu czy kryształu.
Niezawodna jakość - Indywidualność połączoną ze znakomitą jakością, ale również z doskonale dobranymi parametrami oświetleniowymi to coś, co nas wyróżnia.
Kompleksowe spojrzenie - W ofercie Dekoluce znajdziemy wszelkie rodzaje oświetlenia: masywne lampy stołowe, mniejsze biurowe czy sufitowe.
Niepowtarzalny nastrój - Lampy DekoLuce utrzymują aurę romantyzmu i intymności – są jak dzieła sztuki, obok których nie sposób przejść obojętnie.
Świadomy wybór - W ofercie Dekoluce nie ma jednego przypadkowego produktu, a każda lampa z naszego katalogu musiała zyskać akceptację kilkuosobowego grona ekspertów.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj comiesięczne aktualizacje i korzystaj z bezpłatnych zasobów.